Palingen Krem

Hücre Yenilenmesi ve Doku Onarımı

Palingen, doku onarımında yardımcı bir tedavidir, Palingen kremi yaralarda, ülserlerde, venöz ülserlerde, yatak yaralarında, küçük yanıklarda, cilt tahrişlerinde, dış cinsel organların tahriş ve enfeksiyonlarında, morluklarda ve sıyrıklarda, güneşte oluşan döküntülerde, bebek bezi döküntülerinde yara izlerini teşvik eder.

Palingen Kremin Tüm Raporlarını Görmek İçin Lütfen Tıklayınız

Palingen Krem Uygulama Alanları

Ameliyat Alanında​

Rejenerasyon ve doku onarımı alanında benzersiz ve kapsamlı bir tedavi.

 PALINGEN® KREM, neovaskülarizasyonu ve bununla birlikte kronik yaraların zor problemini karşılayan gelişmiş bir doku taşınmasını destekler: hipoksi. Dahası iltihaplanma reaksiyonunu geciktirerek süregelen mikroorganizmalara müdahale ederek iyileşme süresini kısaltır

Dermatoloji Alanında​

Çeşitli cilt hastalıkları alanında benzersiz ve kapsamlı bir tedavi

PALINGEN® KREM, iyileşme ve yeniden epitelizasyon sürecini daha hızlı ve düzenli bir şekilde optimize eden orta ve kısa vadeli bir etki elde etmek için, hidrolize bir kollajeni, kollajen doku muadili daha spesifik amino asitlerle oldukça karşılaştırılabilen daha az hidrolizat kollajen ile bir araya getirir.

Pediatri Alanında​

Dermatit, rejenerasyon ve doku onarımı için benzersiz tedavi PALINGEN® KREM, Cilt hastalıkları için çocuk doktoru hizmetine en eksiksiz ve yeterli yenilik.

Jinekoloji Alanında

Vajinal enfeksiyonlarda ve doku onarımında benzersiz tedavi PALINGEN® KREM Benzersiz bir tedavi yöntemi , iki günlük uygulama ile tam çözüm sunmaktadır.